Kolorowe plisy okienne kuszą coraz mocniej

Kiedy za oknem zima, śnieg i szarość, twoje mieszkanie nadal może pozostać słonecznym i kolorowym. Jak? Wcale nie trzeba malować ścian czy wymieniać mebli. Prosty sposób polega na tym, aby wymienić stare i niemodne zasłony na fantastyczne plisy okienne. Szybko przekonasz się o ich wielu zaletach.

Tutaj możemy wymienić kilka z nich. Z pewnością jest to szybki i prosty montaż, z którym poradzi sobie każdy mężczyzna lub kobieta, dysponując podstawowymi umiejętnościami. Poza tym plisy okienne mogą być wykonane na zamówienie, dokładnie w takim wymiarze i wielkości, jaka najbardziej cię interesuje. Pamiętaj również o tym, że nie kosztują one fortuny. Podczas kiedy firanki regularnie trzeba wymieniać na nowe, bo niszczą się po każdym praniu, ten problem nie dotyczy plis. Nawet pomimo wielu lat intensywnej eksploatacji, wyglądają one zupełnie jak nowe.

Dowiedz się gdzie zamówić plisy okienne

Podjęcie decyzji o zakupie plis okiennych to dopiero pierwszy krok na drodze do ich otrzymania. Zapewne zastanawiasz się skąd można je wziąć. Owszem, plisy okienne można zakupić jako gotowe produkty w sklepach z artykułami gospodarstwa domowego. Jednak czasami znacznie lepszym wyjściem będzie zamówienie ich na wymiar. Szczególnie polecamy tę opcję wtedy, kiedy twoje okna są niestandardowe. Gotowe plisy mogą okazać się do nich za szerokie lub zbyt wąskie. Nie uda ci się wtedy uzyskać oczekiwanego wygląd. Nie martw się również o to, że zamawiając plisy okienne na wymiar, zapłacisz za nie więcej. Nic takiego nie będzie miało miejsca. Plisy dostarczane są do klientów na terenie całego kraju za pośrednictwem firm kurierskich. To bardzo wygodna i szybka forma dostawy, z której opłaca się skorzystać. Aby ochronić plisy przed uszkodzeniami mechanicznymi, są one pakowane w specjalne tuby kartonowe. Sztywne i szczelnie zamknięte po obu końcach, tworzą przyjazne i bezpieczne warunki do transportu, z których jak najbardziej warto skorzystać.

Poznaj zalety plis!